3
Ara.

Güçlü İmaj Sade İletişim

“Güçlü İmaj Sade İletişim” eğitimi, Prof Dr Hamil Nazik ve Profesyonel Koç Selin Günsev eğitmenliğinde, 9 Mayıs Cumartesi günü Akra Barut Hotel’de gerçekleşti,

Eğitimde; Etkin İletişimin İpuçları, Nezaket ve Protokol Kuralları; Kendini İfade Etme Biçimi ve İmaj Oluşturma üzerine genel geçer kurallar ve ipucu olabilecek bilgiler katılımcılarla paylaşıldı.

Katılımcıların aktif ve ilgili tutumuyla, eğitmenlerin bilgili ve samimi anlatımı tüm gün süren eğitimi pekiştirdi.

İlki gerçekleşen eğitimin Mayıs ayı boyunca iki kez daha gerçekleştirileceği aktarıldı.

İş dünyası ve sosyal yaşamda kılavuz niteliği taşıyacak bu eğitimin her katılımcının alet çantasına yeni bir alet eklediği gözlemlendi.

İnsanların sizin hakkınızdaki ilk izlenimi “sizin istediğiniz gibi olsun” diyorsanız, kaçırmamanız gereken bir eğitim.

Katılımcılardan bazılarının eğitim ile ilgili yorumları dikkat çekiciydi;

Eğitimcilerin, aktarım ve hakimiyetini çok sevdim. Yaşayarak, inanarak konuyu katılımcılara iletildiği bir eğitim oldu. Ezber bilgi olmaması dikkat çekiciydi.

Fatma Kotanak / Mali Müşavir 

Bu eğitimi içerik olarak diğerlerinden ayıran özellik nedir dersek bence kendimizle yüzleşmekten çekindiğimiz, özeleştiri kabiliyeti çok yüksek konuları işlemekti derim. Selin Hanım sayesinde buna benzer eğitimleri birkaç kez bu kadar detaylı olmasa da kendisinden almıştım. Farkındalıklarımın yüksek olduğunu düşünüyorum, ama iletişim ve imaj konusunda ihtisas yapmış bir eğiticiden daha detaylı ve örnekli eğitim almak zaten var olan farkındalıklarımızın tavan yapmasını sağlayacaktır. Çünkü çok keyifli ve net anlaşılabilir bir eğitim oldu diye düşünüyorum.Şunu da söylemeden geçmek istemiyorum Selin Günsev’in, hayatını bu işe adamış bir eğitimci kadar profesyonel bir eğitmen olduğundan hiç şüphem yok. Antalya da henüz kariyer ve yaşam koçluğu hak ettiği yerde değil.Zamanında benimde önyargılarım vardı ama öğrenmeye açık kişiliğim bu konuda da ön plana çıktı. Selin Hanım ile çalışmaya başladıktan sonra birçok alışkanlığım değişti beslenmeden giyime yürüyüşten nezaket eğitimine birçok eğitiminde bulundum, açıkçası farkına varmadan yaptığım bir çok hata ve yanlış olduğunu gördüm. Bu konuda kendisinin mesleğinin ve emeğinin bence bedeli yok.

Sabri Gülel / İş Adamı Gülel Hayvancılık Yönetim Kurulu Başkanı

Daha önce bu konu benzeri eğitimler aldım. Bunların çerçevesinde bu eğitimi değerlendirdiğimde, bu eğitimin butik olması ve basma kalıp olmamasını beğendim. İki eğitmen tarafından aktarım olması, biz katılımcıları daha interaktif hale getirdi, çok keyif aldım. Selin Günsev’in farklı bir pencereden eğitim vermesini ve kullandığı dili çok etkileyici buldum.

Ayşe Berrin Terzi / Eczacı

Varolan ancak farkına varamadığımız duygu ve davranışları, gün ışığına çıkaran, olumlu değişimler gerçekleştiren bir eğitimdi. Teşekkürler!

Erhan Keçebaşoğlu / Mimar

 

egitim_dergi_gorsel