about_selin

Selin Günsev

Profesyonel koçluk ve profesyonel imaj eğitmeni Selin Günsev Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirdikten sonra İngilizce İşletme Master’ı yapmıştır. Kurumsal iş dünyasında satış pazarlama, satın alma, müşteri yönetimi alanlarında çalışmıştır. Avrupa Birliği Bursları ile İtalya ve Polonya’da İnsan Davranışları konusunda yüksek lisans öğrenimini görmüştür. Tesco Academy ve Adler Fakültesi’nde profesyonel koçluk , Newyork Style Academy ‘de profesyonel koçluk ve profesyonel imaj eğitimini tamamlamıştır. Uluslarası platformda kabul gören dünya çapında onay görmüş Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından onaylı eğitmen ve danışmandır.

Selin Günsev 2012 yılından bu yana Antalya’da kendi ofisinde profesyonel koçluk ve eğitmenlik yapmaktadır. Bununla beraber seminerler ve eğitimler vermekte, workshoplar düzenlemektedir. Profesyonel danışman olarak ; kişisel marka yaratma, algı yönetimi, profesyonel imaj yönetimi, etkili konuşma, renkler, kombin, giyim kültürü, stil,  kurumsal stil, iletişim, kurumsal iletişim, liderlik, motivasyon yaratma, değişim yönetimi, stres yönetimi, duygusal zeka, aktivite yönetimi, çalışan işletim modeli süreçleri, kurum içi koçluk, proje yönetimi, takım kurma özel ilgi konularıdır bununla beraber bireysel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Hayattaki en kıymetli ve geri kazanılamayan şeyi, zamanı kaybetmeden hayallerinizi yakalayabilme fırsatını sizlere sunuyorum.Her insanın beklentileri farklıdır; danışanlarımla işbirlikçi ,esnek ve geniş hizmet yelpazesi sunan bir anlayışı benimsiyorum.

Eğitimlerim

  • (Mesleki) Genos international – Duygusal Zeka Uygulayıcılığı
  • (Mesleki) Be Mindful Academy ‘den(Oxford University)- Mindfulness Farkındalık Eğitimi
  • (Mesleki) Newyork Manhattan Coaching and Style Academy-Style and Coaching
  • (Mesleki) Adler Coaching School Canada – Profesyonel Koçluk
  • (Mesleki) Paul Ekman – Emotional Skills and Competencies Paul Ekman – Evaluating Truthfulness and Credibility
  • (Yüksek Lisans) Ege Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Enstitüsü, İzmir Master of Business Administration, 2007-2009
  • (Lisans) Ege Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Enstitüsü, İzmir Uluslararası İlişkiler Bölümü, 2001-2006
  • (Lisans) Stanislaw Staszic School of Public Administration,Bialystok – Polonya – Davranış Bilimleri ve Uluslararası İlişkiler, 2005-2006
  • (Lisans) Termoli Sociology School,Termoli-Italya Sosyal, Kulturel, Ekonomik Entegrasyonu, Avrupa Birliği Bursu ile Yaz Okulu 2004
  • (Lise) İzmir Anadolu Lisesi, Almanca 1995-2001

Sosyal Hayatı

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirdikten sonra İngilizce İşletme Master’ı yaptım.
Üniversite eğitimi sürecinde kazandığım Avrupa Birliği Bursları ile İtalya ve Polonya’da Üniversite öğrenimime İnsan Davranışları (Human Behaviour) konusunda devam ettim. Bu temel üzerine Tesco Academy ve Adler Fakültesi’nde profesyonel koçluk , Newyork Style Academy ‘de profesyonel koçluk ve profesyonel imaj eğitimimi tamamladım. 

Kariyer Baslangıcı

Yaptığım iş yaşama şeklimdi. İçten dışa ruhsal boyutun önemini fark etmeye başlamıştım. Sağlıklı zihinsel boyutta durgun zihne sahip oldum. Hayatım değişmeye başladı. Müthiş bir bütünlük his yarattı. Bendeki birlik bilinci gelişmeye başladı. Hayatımın içinde bolluk, bereket, aşk, sevgi ne istiyorsam onu çağırdım .”Nasıl değerli olunur ‘un” cevabını aldım. Bedensel zihinsel ve ruhsal boyutta değişimim gerçekleştikten sonra profesyonel koçluk eğitimi almaya karar verdim. 2012 yılından itibaren Antalya ‘da kendi ofisimde profesyonel koçluk ve eğitmenlik yapmaktayım.

Düşündüğünüz herşeyin yaşayacağınız herşeyin belirleyicisi olduğunu düşündünüz mü?

Profesyonel Tecrübelerim

10
Yıllık Profesyonel Deneyim
20
Kurumsal Danışan
156
Bireysel Danışan
85
Katıldığım Konferans ve Etkinlikler

Sertifikalarım & Egitimlerim