blog_4_11

Basında Biz

Güzel buluşmalar, güzelliklere vesile olur, yepyeni güzellikler oluşur…

Konumuz içsel imaj ; Her neredeysen … Kendin olmak ve hayat en güzel hediye … Işığını yansıt…

Ekonomi gazetesi eğitim haberimize aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz ;

http://www.ekonomigazete.com/haberdetay/10312-selin-gunsevden-icsel-imaj-egitimi.html

blog_4

Comment 1

 1. Sabri Gülel
  4 Aralık 2015

  Selin’cim merhaba

  Öncelikle eğitiminde banada yer verdiğin için çok teşekkür ederim, çok büyük bir keyifti.

  Bu eğitimi diğerlerinden ayıran en önemli özellik sayı olarak az olmamız ve hocamızın hepimizle birebir temas etmesiydi diyebilirim. Senin de bildiğin gibi birçok eğitimde kişi sayısı fazla tutulup beklentiyi karşılayacak kadar temasta bulunulmuyor.
  Ama bu eğitimi içerik olarak diğerlerinden ayıran özellik nedir dersek bence kendimizle yüzleşmekten çekindiğimiz, özeleştiri kabiliyeti çok yüksek konuları işlemekti derim. Aslında korkulacak çok bir şeyin olmadığını bu kadar kolay anlatabilmesi ve anlayabilmek güzeldi.

  Sayende buna benzer eğitimleri birkaç kez bu kadar detaylı olmasa da senden almıştım. Farkındalıklarımın yüksek olduğunu düşünüyorum, ama iletişim ve imaj konusuna hayatını adamış bu konuda ihtisas yapmış bir eğiticiden daha detaylı ve örnekli eğitim almak zaten var olan farkındalıklarımızın tavan yapmasını sağlayacaktır. Çünkü çok keyifli ve net anlaşılabilir bir eğitim oldu diye düşünüyorum.
  Şunu da söylemeden geçmek istemiyorum hayatını bu işe adamış bir eğitimci kadar profesyonel bir eğitmen olduğunuzdan hiç şüphem yok. Antalya da henüz kariye ve yaşam koçluğu hak ettiği yerde değil. Ben bunu insanların ön yargılarına bağlıyorum bu konuda ki farkındalıklar arttıkça günlük hayatlarında girdikleri ortamlarda yaptıklarından, söylemlerinden veya fark edemediklerinden rahatsızlıkları giderek çoğaldıkça mesleğinin ve senin kıymetin anlaşılacaktır. Aslında elindeki altın tepsiden herkese ikramda bulunuyorsun fakat onlar kendi mutfaklarından çıkanları yemeğe devam ediyorlar.
  Zamanında benimde önyargılarım vardı ama öğrenmeye açık kişiliğim bu konuda da ön plana çıktı. Seninle çalışmaya başladıktan sonra birçok alışkanlığım değişti beslenmeden giyime yürüyüşten nezaket eğitimine birçok eğitimde bulundum açıkçası farkına varmadan yaptığım bir çok hata ve yanlış olduğunu gördüm. Bu konuda senin mesleğinin ve emeğinin bence bedeli yok.

  Yorumu beraber yapalım…

  Sabri Gülel / İş Adamı Gülel Hayvancılık Yönetim Kurulu Başkanı

Write a comment